Перша національна аграрна конференція «Мільйон з гектара»

Шановні представники фермерських господарств!
Запрошуємо вас до участі в першій національній конференції – «Мільйон з гектара», яка почне роботу 19 лютого 2016 в м.Львів, «Арена Львів». 
 Зверніть увагу, що учасники, що зареєструються до участі в конференції через Сумський НАУ, звільняються від сплати організаційного внеску!
Заявка для реєстрації на участь в конференції та більш детальна інформація – на сайті проекту: http://sau.sumy.ua/fao/?p=571&lang=uk

             ФАО/ЄБРР, Сумський національний аграрний університет та «АПК-Інформ: овочі та фрукти»  запрошують всіх представників українського АПК взяти участь у першій національній конференції – «Мільйон з гектара», яка почне роботу 19 лютого 2016 в м.Львів, «Арена Львів».

                Конференція є завершальним етапом спеціалізованої навчальної програми «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», що впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива» спільно з Сумським національним аграрним університетом.