Реєстрація на On-line навчання в 1му модулі

Заявка на on-line участь в першому модулі

“Ґрунт, посів та економіка агрохімічних аспектів технологій вирощування зерна”

29-30 жовтня 2015 року

 Увага: Ваші персональні дані будуть використані лише організаторами проекту з метою реєстрації на участь в модулях програми і не будуть передані третім особам. Вся інформація, представлена тут, важлива для розробки програми модулів. Дякуємо за співпрацю!


До відома учасників!

Вартість участі в тренінгу фінансують ЄБРР та ФАО за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива». Витрати на проїзд та проживання – за рахунок учасників. Учасники програми забезпечуються роздатковими навчальними матеріалами, транспортним супроводженням, а також харчуванням.

Навчальна програма складається з чотирьох навчальних модулів для представників фермерських господарств, що займаються зерновиробництвом. Навчання буде проходити, як в аудиторії, так і на полях провідних сільськогосподарських підприємств. По завершенню польових тренінгів будуть створені навчальні відео прикладного характеру, що будуть розміщені на веб-сторінці проекту (www.sau.sumy.ua/fao/ ). Для зареєстрованих учасників постійно будуть доступні он-лайн тренінгові матеріали, інтегровані в інтерактивне навчальне середовище MOODLE. Окрім того, учасники отримають повний пакет друкованих навчальних матеріалів за тематикою проекту.

За результатами кожного модулю на основі письмового тесту слухачі, які успішно пройдуть оцінювання, будуть нагороджені офіційними сертифікатами.

Другий етап проекту передбачає винесення актуальних питань землеробства на загальний розгляд науковців та практиків на всеукраїнській конференції під назвою «Мільйон з гектару». Очікується, що до участі в ній якості спікерів будуть запрошені провідні науковці та практикуючі фермери України, а також представники Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Матеріали конференції будуть опубліковані на веб-сторінці проекту у відкритому доступі. За результатами конференції бажаючим учасникам буде запропонована навчальна поїздка до провідних підприємств.

По завершенні проекту, учасники пройдуть фінальну оцінку знань і група переможців, що продемонструють найкращі результати відвідають обрані сільськогосподарські підприємства Франції з навчальним візитом.

Тематика та орієнтовний час наступних модулів:

Модуль №2 Технології виробництва та маркетингу сої та інших пізніх культур (попередньо 27-28 листопада 2015 року).

Модуль №3 Специфіка механізації зернового бізнесу малих підприємств (попередньо 17-18 грудня 2015 року).

Модуль №4 Економіка та управління зерновим бізнесом з диверсифікацією в розрізі худоби (попередньо 28-29 січня 2016 року).

Заповнену анкету для участі в 1 модулі до 26 жовтня 2015 року просимо надіслати координатору проекту від СНАУ – Калачевській Ларисі Іванівні, к.е.н., начальнику Відділу міжнародного співробітництва на електронну скриньку: kalachevska@sau.sumy.ua.

Контактний телефон координатора: 050 734 08 54.

Тел/Факс: +38 0542 701030