Головна

Запрошуємо представників аграрного бізнесу прийняти участь в другомі етапі спеціалізованої навчальної програми «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», що впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива» спільно з Сумським національним аграрним університетом*.

Модуль №1 “Ґрунт, посів та економіка агрохімічних аспектів технологій вирощування зерна” (29-30 жовтня 2015 року)

Модуль №2 Технології виробництва та маркетингу сої та інших пізніх культур (27-28 листопада 2015 року).

Модуль №3 Специфіка механізації зернового бізнесу малих підприємств (17-18 грудня 2015 року).

Модуль №4 Економіка та управління зерновим бізнесом з диверсифікацією в розрізі тваринництва (28-29 січня 2016 року).


Участь в проекті – безкоштовна! Вартість участі в тренінгу фінансують ЄБРР та ФАО за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива». Витрати на проїзд та проживання – за рахунок учасників. Учасники програми забезпечуються роздатковими навчальними матеріалами, транспортним супроводженням, а також харчуванням.

*В лютому 2014 року в Україні вперше було запущено проект спеціалізованої модульної навчальної програми «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», що впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) спільно з Сумським національним аграрним університетом за за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива».