English (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)

12 грудня актовий зал студентського клубу Сумського НАУ гостинно відкрив свої двері для учасників Обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді “У світі краєзнавчих відкриттів”. Захід розпочався урочистим концертом, на завершення якого відбулося підписання Угоди про співпрацю Сумського національного аграрного університету і Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Одним словом, СНАУ шанобливо вітав у своїх навчальних аудиторіях керівників та вихованців гуртків з усієї області, які досліджують і вивчають свій рідний край. Як пояснюють юні дослідники, історія — це скарбниця минулого, тому в області працює близько 900 загонів учнівської молоді.
Після святкового концерту, під щирі оплески присутніх, угоду було скріплено підписами директора обласного центру позашкільної освіти Лариси Володимирівни Тихенко та ректора СНАУ Володимира Івановича Ладики.
Як стверджує Володимир Ладика, він давно мріяв про те, щоб талановита молодь була ближче до нас і залишалася в нашому виші. “Робота на базі нашого навчального закладу потрібна суспільству, а особливо дітям, які нині стоять перед важливим рішенням у виборі своєї майбутньої дороги у житті”.
У свою чергу, Лариса Володимирівна наголосила, що підписання угоди зміцнить наші зв'язки і буде сприяти розвитку талановитої та обдарованої молоді Сумщини, адже ми є перші, хто працюватиме у стінах цієї установи після підписання угоди. Бо, як сказав відомий на увесь світ філософ, поет Григорій Сковорода: "Пізнай свій край... себе, свій рід, свій нарід, свою землю - і ти побачиш свій шлях у життя".
Конференція продовжилась роботою у секціях.

 

Грандіозним дійством у театрі музичної драми та комедії ім. Щепкіна завершився цьогорічний фестиваль художньої творчості серед студентів-першокурсників «Зустрічайте: це – ми!»
На сцені проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Л.В. Бондарчук вручала грамоти та подарунки переможцям у різних номінаціях, після чого відбувся концерт, і глядачі побачили кращі художні номери, представлені юними артистами.
На завершення свята Подяками ректора СНАУ були відзначені заступники деканів з виховної роботи всіх факультетів та керівники художніх колективів, без яких, власне, це дійство і не відбулося б.

 

 

 

16 грудня 2009 року у присутності деканів, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи В.М. Жмайлова та директора інженерно-технологічного інституту О.В. Радчука відбувся розподіл студентів-випускників агрономічного, біолого-технологічного, інженерно-технологічного та ветеринарного факультетів. Всього розподілено було 150 держзамовників, з них 21 - на вільне працевлаштування (за формою №3) і 129 працевлаштованих.

На зустрічі були присутні представники Головного управління агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації Г.М. Гребеник, С.П. Сідліченко та С.М. Бехало.

 

29 грудня 2009 року на агрономічному факультеті СНАУ відбувся випуск магістрів. 41 випускник отримали дипломи магістра з присвоєнням кваліфікації магістра-дослідника з агрономії, причому 9 з них – відмінники навчання – отримали дипломи з відзнакою.

Випускників привітали ректор СНАУ Володимир Ладика та декан агрономічного факультету Ігор Коваленко. На їх адресу було сказано багато теплих слів та побажань, а декан висловив надію на те, що випускники не втрачатимуть зв’язку з рідним університетом та поміж собою. Вітаємо випускників та бажаємо успіхів у дорослому самостійному житті!

 

29 грудня 2009 року відбулася відеоконференція між Сумським національним аграрним університетом та Курською державною сільськогосподарською академією ім. І.І. Іванова. Представники адміністрації та студентського самоврядування обох навчальних закладів обмінялися думками про співпрацю, висловили сподівання на її продовження та поглиблення, а також, привітали один одного з новорічними та різдвяними святами.

За словами ректора СНАУ Володимира Ладики, в нашому університеті такі конференції від цього часу проводитимуться регулярно, оскільки це є дійсно зручним та цікавим засобом спілкування між партнерами.

 

Більше статей...

Новини

Четвер, 23 березня 2017
Студентів СНАУ навчали експерти Університету USAID (США)
А чи знаєте ви, що в Україні, починаючи з 1992 року, діє... Детальніше...
Четвер, 23 березня 2017
Відкрита лекція від провідних фахівців у сфері ІТ
22.03.2017 р. на факультеті економіки та менеджменту для... Детальніше...
Середа, 22 березня 2017
Студенти СНАУ взяли участь у Днях німецької мови
З 15 по 17 березня на базі Східноєвропейського... Детальніше...
Вівторок, 21 березня 2017
Сумщина в історико-літературному вимірі
Викладачі кафедри ДПД та українознавства і студенти... Детальніше...
Вівторок, 21 березня 2017
Студентки СНАУ у трійці призерів на творчому конкурсі!
Щороку у Сумах у березні відбувається обласний... Детальніше...
Понеділок, 20 березня 2017
Затверджено новий склад Наглядової ради СНАУ
Відповідно до статті 37 Закону України «Про вищу... Детальніше...
Понеділок, 20 березня 2017
День щастя у СНАУ
Прагнення до щастя є невід'ємним почуттям всіх людей... Детальніше...
Понеділок, 20 березня 2017
На базі СНАУ відбулося пробне тестування для одинадцятикласників м. Суми
18 березня 2017 року більше тисячі сумських... Детальніше...
Понеділок, 20 березня 2017
Вітаємо із захистом!
Кафедра іноземних мов вітає викладача Власенко Анну... Детальніше...
Неділя, 19 березня 2017
Картоплярі-науковці та практики обмінялися досвідом на фаховому семінарі у СНАУ
Напевне, сучасній людині дуже важко повірити в те, що... Детальніше...
Неділя, 19 березня 2017
«Потяг Єднання України «Труханівська Січ» у СНАУ
У березня 2017 року стартував пілотний в Україні  ... Детальніше...
П'ятниця, 17 березня 2017
Іноземні студенти розповіли юним тростянчанам про СНАУ
Продовжуються весняні профорієнтаційні заходи на... Детальніше...
П'ятниця, 17 березня 2017
Студентам СНАУ пропонували пройти практику у ТОВ «Вітчизна»
16 березня 2017 року у Сумському національному аграрному... Детальніше...
П'ятниця, 17 березня 2017
Конкурс на кращу кімнату серед іноземних студентів
Центром по роботі з іноземними студентами був... Детальніше...
Середа, 15 березня 2017
Вітаємо Сергія Сабадаша!
У відповідності до Наказу МОН України... Детальніше...

Пряма мова

Валерій Жмайлов, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи: Детальніше...

Вiдео про СНАУ

   

Лічильник


©2015 Сумський національний аграрний університет. Офіційна сторінка.