English (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)

Художні номери представили всі факультети, а також співробітники адміністративно-господарської частини, які не захотіли залишатися осторонь цього видовищного дійства.

Отже, протягом двох вечорів у залі студентського клубу лунали пісні, виконувалися вірші, гуморески, сценки та танці. І найголовнішим є те, що студенти мали унікальну можливість побачити своїх викладачів у незвичному амплуа і на власні очі переконатися, що вони не тільки розумні, а ще й дуже-дуже артистичні й талановиті.

А 4 березня о 14.30 відбудеться святковий гала-концерт, до якого увійдуть найкращі номери.

 

26 лютого 2010 року відбувся випуск магістрів біолого-технологічного факультету. Дипломи встановленого зразка отримали 52 випускники спеціалізацій «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва», «Кінологія», «Птахівництво», «Бджільництво» та «Рибництво». Диплом з відзнакою за спеціалізацією «Птахівництво» отримав Ігор Бульченко. Особливістю саме цього випуску було те, що на ньому були присутні представники провідних господарств та установ,  які вже запросили на роботу деяких студентів, які проходили виробничу практику та добре себе зарекомендували.

Випускники отримали вітання та побажання успіху у дорослому житті від проректорів, декана та гостей свята. А тим, хто найбільш активно проявив себе у студентському житті – в науці, спорті, художній самодіяльності – були вручені грамоти й подарунки.

Атмосферу свята створювали виступи університетських артистів.

Вітаємо випускників та бажаємо успіхів у житті!

 

Вже традиційно студенти мають можливість відвідати цікаві заходи, які відбуваються в нашій бібліотеці. Отож, 24 лютого до Сумського НАУ завітала Людмила Клименко.

Людмила Михайлівна Клименко – викладач художнього відділу Садівської дитячої школи мистецтв. Народилася 29 грудня 1957 року. З дитинства займалася музикою по класу баяна і малюванням. Навчалася у музичній та художніх школах. Закінчила училище культури (народний відділ) та Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка (філологічний факультет).

Займається флористикою, живописом, фотографуванням, вишиванням, пише вірші, також є членом обласного літературного об`єднання та літстудії «Зерна».

18 лютого відбулася зустріч студентів з письменницею Валентиною Максимівною Юдіною. Вона завідуюча лабораторією основних форм і методів роботи клубних закладів Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв.
Народилася на Полтавщині, а саме в Пирятині. З дитинства грала на акордеоні, співала у хорі. Батьки привчали дитину до пісні змалку і хотіли, щоб у майбутньому вона займалася мистецтвом. Навчалася письменниця у Харківському інституті культури на заочному відділі. Вже тоді молода, талановита студентка почала писати вірші і готувати сценарії до концертів в інституті.
У своїй творчості Валентина Максимівна близька до Ліни Костенко. На цей час вже є 4 збірки віршів про любов до природи, про кохання до чоловіка, про повагу до своєї мови та Вітчизни: «Берег мого життя», «Світ чарівного мистецтва», «Назустріч коханню», «Просто вірші».
Валентина Максимівна подарувала збірки віршів нашій бібліотеці, а ще запропонувала свою допомогу у підготовці різних свят та заходів.  

З 16 по 18 лютого на базі Сумського НАУ проводились Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів ВНЗ 1-4 рівнів акредитації з лижних перегонів.
У змаганнях взяли участь 8 команд ВНЗ та 6 команд коледжів. Головним суддею спартакіади був Мироненко Олександр Іванович, представник Міністерства аграрної політики України.
За результатами змагань 1 місце посіла команда Сумського національного аграрного університету, 2 місце – Харківська ДЗВА, 3 місце – Київський НУБіП. Серед коледжів: 1 місце – Бучацький коледж Подільського ДАТУ, 2 місце – Боярський коледж екології та природних ресурсів, 3 місце – коледж Сумського НАУ.
В особистому заліку дві золоті нагороди отримала студентка агрономічного факультету СНАУ Жукова Тетяна. Срібну та бронзову медаль завоювала  студентка факультету ветеринарної медицини Ольховик Анна. По дві срібних медалі отримали студенти факультету харчових технологій Сердюк Павло та Сердюк Михайло. Значний вклад в загальну перемогу нашої збірної  також внесли студент будівельного факультету Луценко Антон, студентка юридичного факультету Зубакіна Яна та студенти інженерно – технологічного факультету Остапенко Михайло та Гапонов Сергій.

Більше статей...

Новини

Четвер, 21 вересня 2017
AGROEXPO-2017 і СНАУ: реалії і перспективи
20 вересня викладачі інженерно-технологічного... Детальніше...
Середа, 20 вересня 2017
Науковці Сумського НАУ зібралися на нараду
20 вересня 2017 року в Сумському національному аграрному... Детальніше...
Субота, 16 вересня 2017
СНАУ: територія євроінтеграції
Сонячним осіннім днем 16 вересня Сумський... Детальніше...
Четвер, 14 вересня 2017
Міжнародний день студентського спорту відзначили у СНАУ
Святкування Дня фізичної культури та спорту в Україні... Детальніше...
П'ятниця, 08 вересня 2017
Швейцарський равлик у СНАУ: кроки створення захоплюючого муралу
Посольство Швейцарії в Україні ініціювало арт-проект,... Детальніше...
П'ятниця, 08 вересня 2017
Оголошено переможців конкурсу міні-грантів у рамках чеського проекту в СНАУ
6 вересня 2017 року відбулося офіційне оголошення... Детальніше...
Четвер, 07 вересня 2017
Студентам на ярмарку пропонували цікаве життя
7 вересня 2017 року перед головним корпусом Сумського... Детальніше...
Четвер, 07 вересня 2017
Студенти Сумського НАУ взяли участь у проекті «Я маю право!»
Реалізуючи загальнонаціональний просвітницький... Детальніше...
Середа, 06 вересня 2017
Співпраця університету та виробництва в пріоритеті
Щоб добре підготувати студента, зробити з вчорашнього... Детальніше...
Субота, 02 вересня 2017
У СНАУ – свято!
2 вересня 2017 року перед головним корпусом Сумського... Детальніше...
П'ятниця, 01 вересня 2017
Вчена рада розпочала роботу у новому навчальному році
31 серпня 2017 року, у переддень нового навчального року,... Детальніше...
Середа, 30 серпня 2017
Вітаємо з ювілеєм декана факультету економіки і менеджменту!
30 серпня 2017 року відзначає ювілей декан факультету... Детальніше...
Вівторок, 29 серпня 2017
Вітаємо з ювілеєм декана факультету агротехнологій та природокористування!
29 серпня 2017 року святкує ювілей декан факультету... Детальніше...
Середа, 23 серпня 2017
23 серпня - День Державного Прапора України
Державний Прапор – один з трьох офіційних державних... Детальніше...
Середа, 23 серпня 2017
Вітаємо ректора СНАУ Володимира Івановича Ладику з ювілеєм!
23 серпня 2017 року святкує ювілей ректор Сумського... Детальніше...

Пряма мова

Володимир Ладика, ректор СНАУ: Говорячи про підсумки вступної кампанії – 2017, мені приємно відзначити, що загалом вона виявилася вдалою для Сумського національного аграрного університету: у цьому році студентська... Детальніше...

Вiдео про СНАУ

   


©2015 Сумський національний аграрний університет. Офіційна сторінка.