English (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)

12 грудня актовий зал студентського клубу Сумського НАУ гостинно відкрив свої двері для учасників Обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді “У світі краєзнавчих відкриттів”. Захід розпочався урочистим концертом, на завершення якого відбулося підписання Угоди про співпрацю Сумського національного аграрного університету і Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Одним словом, СНАУ шанобливо вітав у своїх навчальних аудиторіях керівників та вихованців гуртків з усієї області, які досліджують і вивчають свій рідний край. Як пояснюють юні дослідники, історія — це скарбниця минулого, тому в області працює близько 900 загонів учнівської молоді.
Після святкового концерту, під щирі оплески присутніх, угоду було скріплено підписами директора обласного центру позашкільної освіти Лариси Володимирівни Тихенко та ректора СНАУ Володимира Івановича Ладики.
Як стверджує Володимир Ладика, він давно мріяв про те, щоб талановита молодь була ближче до нас і залишалася в нашому виші. “Робота на базі нашого навчального закладу потрібна суспільству, а особливо дітям, які нині стоять перед важливим рішенням у виборі своєї майбутньої дороги у житті”.
У свою чергу, Лариса Володимирівна наголосила, що підписання угоди зміцнить наші зв'язки і буде сприяти розвитку талановитої та обдарованої молоді Сумщини, адже ми є перші, хто працюватиме у стінах цієї установи після підписання угоди. Бо, як сказав відомий на увесь світ філософ, поет Григорій Сковорода: "Пізнай свій край... себе, свій рід, свій нарід, свою землю - і ти побачиш свій шлях у життя".
Конференція продовжилась роботою у секціях.

 

Грандіозним дійством у театрі музичної драми та комедії ім. Щепкіна завершився цьогорічний фестиваль художньої творчості серед студентів-першокурсників «Зустрічайте: це – ми!»
На сцені проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Л.В. Бондарчук вручала грамоти та подарунки переможцям у різних номінаціях, після чого відбувся концерт, і глядачі побачили кращі художні номери, представлені юними артистами.
На завершення свята Подяками ректора СНАУ були відзначені заступники деканів з виховної роботи всіх факультетів та керівники художніх колективів, без яких, власне, це дійство і не відбулося б.

 

 

 

16 грудня 2009 року у присутності деканів, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи В.М. Жмайлова та директора інженерно-технологічного інституту О.В. Радчука відбувся розподіл студентів-випускників агрономічного, біолого-технологічного, інженерно-технологічного та ветеринарного факультетів. Всього розподілено було 150 держзамовників, з них 21 - на вільне працевлаштування (за формою №3) і 129 працевлаштованих.

На зустрічі були присутні представники Головного управління агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації Г.М. Гребеник, С.П. Сідліченко та С.М. Бехало.

 

29 грудня 2009 року на агрономічному факультеті СНАУ відбувся випуск магістрів. 41 випускник отримали дипломи магістра з присвоєнням кваліфікації магістра-дослідника з агрономії, причому 9 з них – відмінники навчання – отримали дипломи з відзнакою.

Випускників привітали ректор СНАУ Володимир Ладика та декан агрономічного факультету Ігор Коваленко. На їх адресу було сказано багато теплих слів та побажань, а декан висловив надію на те, що випускники не втрачатимуть зв’язку з рідним університетом та поміж собою. Вітаємо випускників та бажаємо успіхів у дорослому самостійному житті!

 

29 грудня 2009 року відбулася відеоконференція між Сумським національним аграрним університетом та Курською державною сільськогосподарською академією ім. І.І. Іванова. Представники адміністрації та студентського самоврядування обох навчальних закладів обмінялися думками про співпрацю, висловили сподівання на її продовження та поглиблення, а також, привітали один одного з новорічними та різдвяними святами.

За словами ректора СНАУ Володимира Ладики, в нашому університеті такі конференції від цього часу проводитимуться регулярно, оскільки це є дійсно зручним та цікавим засобом спілкування між партнерами.

 

Більше статей...

Новини

Середа, 20 лютого 2019
«Козацькі ігри» у Сумському НАУ
19 лютого спортивний комплекс Сумського національного... Детальніше...
Вівторок, 19 лютого 2019
ІІІ щорічний бал юридичного факультету
15 лютого юридичний факультет Сумського НАУ провів уже... Детальніше...
Понеділок, 18 лютого 2019
На факультеті ЕіМ відбувся семінар
13 лютого на факультеті економіки і менеджменту було... Детальніше...
Понеділок, 18 лютого 2019
Вітємо із захистом!
Кафедра кібернетики та інформатики щиро вітає з... Детальніше...
Понеділок, 18 лютого 2019
Екскурсія для наймолодших у Сумському НАУ
14 лютого учні 2-В класу школи І-го ступеня №30 «Унікум»... Детальніше...
Неділя, 17 лютого 2019
День відкритих дверей у Сумському НАУ
16 лютого у стінах Сумського національного аграрного... Детальніше...
П'ятниця, 15 лютого 2019
Закохані у Сумському СНАУ
День Святого Валентина – свято любові, турботи та... Детальніше...
Понеділок, 11 лютого 2019
Перемога колективу СНАУ на ІХ Чемпіонаті України
10 лютого у Києві проходив ІХ Чемпіонат України серед... Детальніше...
Понеділок, 11 лютого 2019
«Школярка-панянка» отримала нових випускниць
10 лютого в місті Тростянець Сумської області відбувся... Детальніше...
П'ятниця, 08 лютого 2019
ОСС СНАУ вперше звітував про виконану роботу
7 лютого у залі ректорату Сумського національного... Детальніше...
Середа, 06 лютого 2019
Володимира Ладику обрано ректором Сумського НАУ
6 лютого 2019 року в Сумському національному аграрному... Детальніше...
Вівторок, 05 лютого 2019
Обрання членів Наукового комітету
З 29 січня 2019 року на сайті Міністерства освіти і науки... Детальніше...
Вівторок, 05 лютого 2019
Старости академічних груп університету зібралися на засідання
4 лютого відбулосязасідання старост академічних груп... Детальніше...
Четвер, 31 січня 2019
Представники 4 факультетів СНАУ відвідали передвиборчий захід
В останній день січня в Сумському національному... Детальніше...
Середа, 30 січня 2019
Володимир Ладика звернувся до представників ще двох факультетів
30 січня в стінах Сумського національного аграрного... Детальніше...

Новини коледжів СНАУ

Четвер, 29 березня 2018
Студенти роменського коледжу відвідали СНАУ
27 березня до Сумського НАУ завітали представники... Детальніше...
Понеділок, 12 лютого 2018
Руйнуй кордони разом із СНАУ
8 лютого СНАУ приймав юних колег – студентів усіх... Детальніше...
Понеділок, 11 грудня 2017
Вітаємо із захистом!
Колектив Сумського національного аграрного... Детальніше...

Пряма мова

Володимир Ладика, ректор Сумського національного аграрного університету Шановні першокурсники! Я щиро вітаю вас – учорашніх школярів, а тепер уже студентів – у стінах Сумського національного аграрного... Детальніше...

Вiдео про СНАУ

   


©2015 Сумський національний аграрний університет. Офіційна сторінка.