English (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)

З 22 лютого в Сумському національному аграрному університеті працює фітнес-центр, який відкрився у спорткомплексі стадіону на другомуІ поверсі. Запрошуємо всіх бажаючих покращити своє здоров’я та вдосконалити зовнішній вигляд.

 

 

Щиро вітаємо всіх чоловіків з цим прекрасним зимовим святом!

 

Як колись, так і нині 23 лютого асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та вишуканою чоловічою галантністю.

 

Тому прийміть найщиріші привітання зі святом. Здоров’я і бадьорості, витримки, нових фахових висот, щастя й родинного затишку кожному з вас!

 

 

17 лютого 2010 року в Сумському НАУ відбулася зустріч студентів, викладачів та співробітників із заступником начальника управління СБУ в Сумській області Греком Михайлом Васильовичем та начальником відділу захисту національної державності Ільговим Олександром Вікторовичем в рамках проведення Службою безпеки просвітницької роботи з надання допомоги освітнім та науковим закладам, державним та громадським установам з метою збереження історичної пам’яті українського народу.
Впродовж зустрічі були обговорені проблеми й питання, що стосуються Голодомору 1932-33 років в Україні. У своєму виступі Михайло Васильович підкреслив важливість і необхідність вивчення історичного досвіду для того, щоб ніколи не допустити повторення страшних подій, адже, як відомо, хто не пам’ятає минулого, той не вартий майбутнього. В останні роки СБУ розсекречено та систематизовано архівні документи, які дали можливість об’єктивно висвітлити історичні події ХХ століття у нашій державі. У взаємодії з Українським інститутом національної пам’яті підготовлено добірку книг, які розкривають трагічні сторінки національно-визвольного руху, а також найжахливішої за масштабом трагедії Голодомору 1932-33 рр. в Україні – геноциду українського народу. До наукової бібліотеки СНАУ галузевим державним архівом СБУ були безкоштовно передані ці книги Тож всі, хто хоче більше дізнатися про ці сторінки історії свого народу, своєї країни, можуть звертатися до бібліотеки.

Разом з тим на зустрічі мова йшла про консолідацію сучасного українського суспільства, неприпустимість розмежування за територіальною чи будь-якою іншою ознакою. Вивчати історичний досвід потрібно не для того, щоб зараз відшукувати собі ворогів, а з метою недопущення подібних подій у подальшому.

 

16 лютого головне управління агропромислового розвитку провело на базі Сумського національного аграрного університету навчання фахівців аграрного сектору регіону.
На навчання з’їхалися начальники та головні спеціалісти районних управлінь агропромислового розвитку, керівники та головні спеціалісти агроформувань, спеціалісти районних служб системи АПК.
Навчання складалося із двох частин: пленарної та роботи за основним напрямами діяльності в агросфері, а саме економічний, інженерно-агрономічний та тваринницький блок.
До виступів долучалися представники органів державної влади, які опікуються діяльністю підприємств АПК, та професорсько-викладацький склад університету. Серед них: за економічним напрямом - Маслак Олександр Миколайович - керівник центру стратегічних досліджень СНАУ, кандидат економічних наук; Михайлова Любов Іванівна - професор СНАУ, доктор економічних наук; Гужвенко Сергій Михайлович - старший викладач кафедри виробничого менеджменту і підприємництва; Завальний Володимир Миколайович - старший викладач кафедри правосуддя.
За тваринницьким напрямом: Касянчук Вікторія Вікторівна – професор СНАУ, доктор ветеринарних наук; Хмельничий Леонтій Михайлович – професор СНАУ, доктор с/г наук; Опара Віктор Олексійович – доцент СНАУ, кандидат с/г наук; Попсуй В’ячеслав Васильович – доцент СНАУ, кандидат с/г наук; Чекан Олександр Миколайович – доцент СНАУ, кандидат ветеринарних наук.
За інженерно-технологічним: Семирненко Юрій Іванович – завідувач кафедри проектування технічних систем, кандидат технічних наук.

11 лютого у центрі студентського дозвілля відбулися урочистості з нагоди першого випуску бакалаврів юридичного факультету.
Дипломи з відзнакою були вручені Наталії Андрусенко, Валерію Бабченку, Світлані Гончаренко, Яні Мироненко, Олександру Одинцю, Ярославу Олексенку, Інні Острянській, Ігорю Федченку, Світлані Хижковій та Євгенії Шишко. Дипломи встановленого зразка отримали також 39 випускників факультету.
Вітаючи випускників, ректор СНАУ професор В.І. Ладика побажав їм подальших успіхів, зазначивши, що професію юриста, як правило, обирають на все життя. На їх адресу впродовж вечора пролунало багато теплих слів, сказаних професором кафедри адміністративного та інформаційного права І.В. Арістовою та деканом факультету С.І. Запарою.
Натомість випускники Станіслав Салата та Світлана Хижкова від імені всіх своїх однокурсників висловили щиру вдячність викладачам, рідному факультету та університету за отримані знання та високий рівень фахової підготовки, а відзначаючи найвищий акредитаційний рівень СНАУ, не втрималися, щоб не процитувати улюблений «фірмовий» вислів першого проректора М.П. Курила.
Кращі виконавці та художні колективи нашого університету долучилися до того, щоб ця подія стала дійсно святковою і надовго запам’яталася випускникам, їх батькам та всім, хто був присутній у залі.

Більше статей...

Новини

П'ятниця, 15 червня 2018
Вперше в Сумах буде відкрито лабораторію сільськогосподарської техніки
14 червня цього року до СНАУ завітала група... Детальніше...
П'ятниця, 15 червня 2018
Обмін інженерними інноваціями
12-15 червня 2018 року в м. Суми проходила Міжнародна... Детальніше...
Вівторок, 12 червня 2018
«Весна» повернулася з перемогою
Ансамбль народного танцю «Весна» Сумського... Детальніше...
Четвер, 07 червня 2018
Тисячі відвідувачів, сотні компаній - одна мета!
6 червня розпочалася масштабна виставка сучасної... Детальніше...
Четвер, 07 червня 2018
Науковці СНАУ підкорюють Швецію
Нещодавно у швецького місті Мельме відбувся... Детальніше...
Середа, 06 червня 2018
СНАУ чекає на студентів з Піднебесної
2018 рік став для Сумського національного аграрного... Детальніше...
Середа, 06 червня 2018
У СНАУ відбулися заходи з якості викладання та активізації студентського самоврядування
25-30 травня 2018 року в рамках реалізації спільного з... Детальніше...
Вівторок, 05 червня 2018
До СНАУ завітав Джордж Роллер
Сьогодні, 5 червня, у Сумському національному... Детальніше...
Вівторок, 05 червня 2018
Студенти СНАУ отримали подяки ректора
Студентство – це період яскравих вражень та... Детальніше...
Понеділок, 04 червня 2018
Вітаємо Миколу Нагорного з Днем Народження!
Сьогодні своє 70-річчя святкує декан будівельного... Детальніше...
Четвер, 31 травня 2018
Вітаємо Юрія Котвяковського з успішним захистом
30 травня в Інституті держави і права ім. В. М.... Детальніше...
Четвер, 31 травня 2018
Із Китаю з любов’ю: із чим повернулися зі стажування студенти СНАУ
Сьогодні, 31 травня, у Сумському національному... Детальніше...
Четвер, 31 травня 2018
Життя – це танок, а танок – це і є життя…
29 травня АСБТ «Sway» тендітно та вишукано відсвяткував... Детальніше...
Четвер, 31 травня 2018
Найкращі молоді вчені Сумського НАУ відзначені нагородою Верховної Ради України
25 травня Голова Верховної Ради України Андрій Парубій... Детальніше...

Новини коледжів СНАУ

Четвер, 29 березня 2018
Студенти роменського коледжу відвідали СНАУ
27 березня до Сумського НАУ завітали представники... Детальніше...
Понеділок, 12 лютого 2018
Руйнуй кордони разом із СНАУ
8 лютого СНАУ приймав юних колег – студентів усіх... Детальніше...
Понеділок, 11 грудня 2017
Вітаємо із захистом!
Колектив Сумського національного аграрного... Детальніше...

Пряма мова

Юрій Данько, завідувач науково-дослідної частини Уже не перший рік Сумський національний аграрний університет входить до трійки кращих аграрних закладів вищої освіти України за усіма показниками. Щорічно наші... Детальніше...

Вiдео про СНАУ

   


©2015 Сумський національний аграрний університет. Офіційна сторінка.